Şanslı Evlerde Her Gün Tatil – Habertürk

Şanslı Evlerde Her Gün Tatil – Habertürk

Şanslı Evlerde Her Gün Tatil – Habertürk

   Türksal inşaat Çiğli’de Şanslı Evler Projesini hayata geçirdi. Konut sahipleri jakuzi, havuz ve spor alanlarında iş yorgunluğu atarken her günü ayrı bir tatil havasında yaşıyor.

Türksal İnşaat tarafından Çiğli’de hayata geçen Şanslı Evler projesinde konut sahipleri kent yaşamına inat huzurlu ve konforlu bir ortama kavuştu. Şanslı Evler’de konut sahipleri jakuzi, havuz ve spor alanlarında iş yorgunluğunu atarken her gün ayrı bir tatil havasında yaşıyor. Proje kapsamında 2+1 ve 1+1 daire tipleri bulunurken, konut sahipleri teknik özelliklerinin yanı sıra otomatik bariyer sistemli otopark, açık havuz, suuna-jakuzi, fitness center, bitkisel ve yapısal peyzaj, çoçuk oyun alanları, 24 saat site içi güvenlik, kapalı devre kamera sistemi ve teras barbekü alanları ile ile ihtiyaçlarının tamamını karşılıyor. Toplam 120 ay ve 0,99 faiz oranı ile kredi avantajının snulduğu projede alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

FARKLI BİR YAŞAM

Türksal İnşaat Üyesi Murat Türksal, estetik mnimarisi ile 101 bağımsız bölüm olarak inşa edilen Şanslı Evler projesinin bölgeye farklı bir yaşam alanı getirdiğini söyledi. Türksal, ” Projemizde yaşamın başlaması ile birlikte her ihtiyaca cevap veren minimal çözümler ve yaşamı kolaylaştıran hizmetleri ile farklılığımız ortaya çıktı ” dedi.

 

sansli-evlerde-hergun-tatil-turksal-insaat

Bir Yorum Bırak

Mail Adresiniz Paylaşılmayacaktır.