Bu Evlerde Oturanlar ÇOK ŞANSLI OLACAK – Milliyet Ege

Bu Evlerde Oturanlar ÇOK ŞANSLI OLACAK – Milliyet Ege

Bu Evlerde Oturanlar ÇOK ŞANSLI OLACAK – Milliyet Ege

Bu Evlerturksal insaat şanslı evler milliyet ege 1de Oturanlar ÇOK ŞANSLI OLACAK

Türksal İnşaatın Harmandalı’daki ‘Şanslı Evler’ Projesinde, 1+1 ve 2+1’lerden oluşan 96 daire var. Konutları eşyalı olarak teslim ettiklerini belirten Şirket Yöneticisi Murat Türksal, ‘Merkezi konumdaki evlerimizde oturanlar şanlı olacak’ diyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan Murat Türksal, bir süre kamuda çalıştıktan sonra, girişimci olma isteğini Türksal İnşaatı kurarak yaşama geçirmiş. Murat Türksal, inşaat işine 1996’da Şemikler’de başladıklarını belirtti.

2012’de Çiğli’de 2+1 ve iki tip 3+1 büyüklüğünde 62 daire ve 11 dükkanı içeren İpek Sitesiyle ilk büyük çaplı projesine imza atan Türksal İnşaat, Harmandalı’da 72 daire (3+1 ve 2+1) ve 3 dükkandan oluşan İdeal Yaşam Evleri sitesini yaptı. İZBAN’a çok yakın bir yerde 6’şar katlı 5 bloğa yayılan, spor salonu ve yüzme havuzu olan projenin kendilerine moral verdiğini vurgulayan Şirket Yöneticisi Türksal, ‘Yine Harmandalı’da hayata geçirdiğimiz, İzmir Katip Çelebi Üniversitesine yaklaşık 4 km uzaklıktaki ‘Şanslı Evler projesinde de inşaatımızı tamamladık, son rötuşlar ve çevre düzenlemesini yapıyoruz’dedi.

turksal insaat şanslı evler milliyet ege 2

 

149 binden başlayan fiyatlar

“Şanslı Evler 7 kat 2 blokta 96 daire 5 dükkan yer aldığını belirten Türksal “Satış oranımız %60 a ulaştır.1+1 ler 149-174 bin, 2+1 dairelerimizin fiyatları da 209-225 bin lira arasında değişiyor. Açık mutfaklı geniş balkonlu dairelerin tamamını eşyalı olarak teslim edeceğiz. 2 yıl garanti sunuyoruz. 120 ay 0,99 faiz oranı ile kredi avantajının sunulduğu projede alternatif ödeme seçenekleri ile eşyalı alternatif de var” diye konuştu.

turksal insaat şanslı evler milliyet ege 3

DAHA NİTELİKLİ PROELER ÜRETMEK İSTİYORUZ

Amaçlarının daha nitelikli projeler üretmek olduğunu belirten Murat Türksal, “Bugüne kadar var olduğumuz Çiğli bölgesinde kalmakla birlikte, farklı yerlerde arayışlarımız var. Güzelbahçe – Yelki’ de konut açığı olduğunu düşündüğünü kaydeden Türksal Çünkü bireysel yaşamaya geçiş var. Bu doğrultuda, önümüzdeki dönemde küçük konutlar talep görecek” tespitinde bulundu.

Her daireye bir fidan

Sosyal sorumluluk projelerine de önem verdiklerini belirten Murat Türksal “Her daire için Ege Orman Vakfı aracılığıyla bir fidan dikiyoruz. Hedefimiz Türksal Ormanı” dedi. Türksal eğitime ve spora da eğildiklerini, gençlerin sorunlarıyla ilgilendiklerini belirterek “Gençlerin spor yapabilmesi ve eğitimlerini istedikleri doğrultuda sürdürebilmeleri için her türlü desteği vermeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Açık Hava Sineması

Açık mutfak, yüzme havuzu, açıkhava jakuzisi, çocuk oyun parkı, basketbol sahası, açıkhava sineması ve barbekü alanları, projeyi öne çıkaran unsurlar…

 

 

turksal insaat şanslı evler milliyet ege 4

Bir Yorum Bırak

Mail Adresiniz Paylaşılmayacaktır.